Dilshod Bobodzhonov

люди где можно скачать бесплатно pinnacle studio 16

Andrei Tango

innacle Studio 16 Ultimate 16.0.0.75 Final + Content [32bit+64bit 2012,Ml\Rus] (Перевірив Dr.Web-чисто) !!!Posted for reference only - after delete and buy license!!!

VofkaVV, 3:44, 9 сентября 2012, 16:05, 9 декабря 2012
Pinnacle Studio 16 Ultimate 16.0.0.75 Final- Рік/Дата: 2012
Версія: 16.0.0.75
Розробник: Corel, Inc.
Сумісність: Windows® 8, Windows® 7, Windows® Vista® (SP2) (64-bit OS recommended)
Мова інтерфейсу: Мультиязичний (рус. присутня)
Ліки: угу. readmeYVM.txt
Системні вимоги:
*Windows® 8, Windows® 7, Windows® Vista® (SP2) (64-bit OS recommended)
*Intel® Core™ Duo 1.8 GHz, Core™ i3 or AMD® Athlon™ 64 X2 3800+ 2.0 GHz or higher;
Intel® Core™2 Duo 2.66 GHz, Intel® Core™ i5 or i7 1.06 GHz or higher required for AVCHD™*, stereoscopic 3D* & Intel® Quick Sync Video support
*2 GB of RAM or higher, min. 4 GB for Windows® 64-bit (strongly recommended for stereoscopic 3D)
*DirectX® 9 (or higher) graphics device with Pixel Shader 3.0 support such as:
- NVIDIA® GeForce® 6 series or higher (CUDA™ enabled required for CUDA™ support)
- ATI™ X1000 series or higher
- Intel® GMA X3000 series or higher
- 128 MB VGA VRAM; 256 MB or higher recommended, required for AVCHD™*, stereoscopic 3D & CUDA™
*Display resolution: 1024 x 600 or higher
*Windows-compatible sound card (multi-channel output required for surround preview*)
*4.5 GB HDD space for installation
*DVD-ROM for installation (box version only)
*Internet connection required for online activation and cloud or online services

Import Formats

Video: MVC*, AVCHD™*, BD Blu-ray™*, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4*, DivX®*, Flash®, 3GP (MPEG-4, H.263)*, WMV, non-encrypted DVD titles (incl. DVD-VR/+VR), QuickTime® (DV, MJPEG, MPEG-4*, H.264*), DivX Plus® MKV*
Audio: MP3, MPA, M4A*, WAV, AMR*, AC3*, AAC*, Vorbis, WMA
Graphic: MPO, JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Export Formats

AVCHD™*, BD Blu-ray™*, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R or DVD+RW, dual layer); 3D: DVD, AVCHD™*, AVCHD2 (incl. MVC)*, Blu-ray™*
Apple® iPod®/iPhone®/iPad®/TV, Sony® PSP®/PS3™, Nintendo® Wii™, Microsoft® Xbox® compatible formats*
DV, HDV, AVI, DivX*, RealVideo® 8, WMV, MPEG-1/-2/-4*, Flash®, 3GP*, WAV, MP2, MP3*, MP4*, QuickTime®, H.264*, DivX Plus MKV*, JPEG, TIF, TGA, BMP; 3D: MVC*, AVCHD™*, MPEG-4*, DivX Plus*, MJPEG
Dolby® Digital 2-channel and 5.1-channel* audiohttp://www.ex.ua/view/16719908

Алёна アりヨナ Raydro

Может на TFile?