Елена Дарницкая

Помогите кто-нибудь, пожалуйста)

Я уже все сделала все работает, вот только не могу фамилии по алфавиту расставить так, чтобы и имена и оценки вместе с ними перемещались. (Если нужно скину исходник)
__________________________________________________-
Описати структуру з ім'ям SCHOOL, яка містить наступні поля:
NAME - прізвище та ім'я учня;
GROUP - номер групи;
SUBJECT - успішність з п'яти предметів (масив з п'яти елементів) .
Написати програму, що окремими функціями виконує наступні дії:
• введення з клавіатури даних в масив LEARNER, що складається з N змінних типу SCHOOL;
• впорядкування записів за алфавітом;
• виведення на екран прізвищ і номерів груп для всіх студентів, що мають хоча б одну оцінку 2; якщо таких студентів немає, то вивести відповідне повідомлення.

Пробовала с этим, но выдает пару ошибок... .
int N;
qsort(LEARNER, N, sizeof(LEARNER), surname);
printf("\nSortirovka_po_familii:\n");
for (int i = 0; i < N; ++i )
cout<.surname,LEARNER.name,LEARNER.group,LEARNER.subject;

А пузырчатый методом не получается.

Юрман

очевидно, тебе надо для своей структуры написать функцию сравнения, которая будет сравнивать лишь фамилии (например, перегрузив оператор сравнения, если мы о С++ говорим ), и добавить обыкновенную сортировку туда, куда ты записи складываешь

0_0
ну так
void qsort( указатель на первый элемент, кол-во элементов, размер элемента, указатель на функцию сравнения)

http://www.cplusplus.com/reference/cstdlib/qsort/