Надежда Астафьева

fenistilu poate sa aiba ca reactie adversa alergie la copil de o luna?

copilul de o luna avea bubite pe pielea capului eu am crezut ca este alergie si iam dat fenistil o zi si a inceput sa iasa si pe fata. cind erau numai in cap medecul mia spus ca sunt de la caldura iar acum spun ca adica a avut reactie adversa alergie de la fenistil

Катя

Я-я, натюрлих.

Антуанетта Чернецова

consultaţi-vă de la specialisti