Л*
Лена *******

Подскажите пожалуйста, когда вышла песня Edward Maya feat. Vika Jigulina - Stereo Love?

В каком году и какого числа вышла песня Edward Maya feat. Vika Jigulina - Stereo Love? Подскажите пожалуйста, очень важно

Серега Пирогов

"Stereo Love" is a 2009 song recorded by Romanian musician Edward Maya and Vika Jigulina, released as their debut single in late 2009 from his album The Stereo Love Show. The refrain is from "Bayatılar", composed by Azerbaijani musician Eldar Mansurov. It became a worldwide hit in Nightclubs and rose to the top of French, Dutch, Turkish, Finnish, Norwegian, Spanish, Swedish, and Irish singles charts.

Вишенка Ник

2008 помоему