Виталий Красилов

Працюю гол. бухг. в державній установі є можливість піти в КРУ інспектором не знаю чи варто? підскажіть

Марина

В фінінспекції - своя специфіка. у нижніх ланках робота сувора. заангажована і теж одноманітна. Ще там назрівають реформи - але якщо, мені здається, ви підете в сторону реформ і отримаєте сертифікат державного аудитора - чи просто будете ци м займатись - то перспективи непогані.
Якщо ваші вихідні умови - одноманітна робота, яка не має авторитету серед бухгалтерів приватних підприємств (щоб ви "наліво" вели ще кілька фірм, або вам офіційно заборонено цим займатися - це погано.
Я би вибрала роботу. де є можливість розвиватися в сторону підробіток легальним шляхом, зокрема надавати аудиторські послуги і отримати підвищення кваліфікації за державний кошт.