Сергей Горохов

синонім до слова важливо, імлисто

Денчик

Добридень, Денисе!
Навіть на російськомовному сайті якось да знайдеться пара-трійка людей, що володіютиь англійською, німецькою, іспанською, китайською... і, навіть, українською мовою! ))

Важливо - велично, значуще, помітно, серйозно, поважно, грандіозно, актуально.
Імлисто - мрячно, туманно, сльотаво

На все добре! ))

Александр

Здравствуйте!
Вижу у вас в тексте только ДВА понятных мне русских слова:
"до"
"слова"
остальных слов, приведённых в вашем тексте, НЕТ в словарях РУССКОГО языка.
Поэтому ваш вопрос в принципе непонятен для участника нашего русскоязычного Проекта
Всего Вам доброго