Илья С

Потрібна виховна на тему діалог держав Україна Англія на 5 хв, пишіть ідеї, буду вдячна, як представити англію??

Ирина Шарова

Так, юморяне!!)))))... будьте снисходительней) ) ну ошибся чел... с выбором категории)))))

Евгений Неделько

Це дуже складно для мене!

Eugene

Дівчинко, якщо ти через 5 хв. не покинеш цю сторінку, Англію "предствлятиме" інша людина! Заклюють...

Риита Радикова

С большой буквы.

Almaz Babaev

Переведите на русский, пожалуйста.

Андрей

Понял одно-диалог Украины и Англии. Они что, про сало говорить будут?