Алишер Хабибуллаев

Цитаты про Лесю Украинку (срочно) Напишите пожалуйста 5-6 цитат про Лесю Украинку, желательно на украинском.

Руслан Акбулатов

Л. Старицка-Черняховская: «Кто хочет знать жизнь ее сердца, пусть читает ее произведения ...»
Іван Франко свого часу із захопленням, із шанобливістю назвав цю тендітну, змучену недугою, але таку надзвичайну у своїй внутрішній красі і силі жінку “Трохи чи не одиноким мужчиною на всю нашу сьогочасну Європу... ”