Лена Большакова

Cs 1.6 поможіть при нажатиє q меняєтса на преведущиє оружия і воно довго перекидуєтся, а як зробити щоб зразу появлялося.

,як на першому відео він дигл і гранату зразу поміняв що треба зробити щоб так вийшло?
Може якась консольна команда є?

Данил Лихачёв

Скачать модели без анимаций и он не сразу поменял а он достал и у него просто движения не проигрывались.