Андрей Ковган

Где скачать GTA SAMP Multiplayer ?

Olya Zimnova

Samp 0.3e

Самая актуальная и последняя версия клиента и сервера samp для игры по интернету. Сервер стал стабильнее и безопаснее. Играть стало приятней (меньше задержек) .

Разработчиками было сделано множество изменений, среди которых следующие.

Нововведения:

- Many minor bug fixes including security updates.
- Loads of new objects for mapping, including walls and houses.
- Servers can now change the textures and colours of objects.
- New scripting features for greater control over the game's camera.
- New tools make it easier to edit attached objects.
- New animation and model for being cuffed/arrested.
- Text functions for creating custom signs.
- Servers have the ability to enable the mouse cursor so you can click on images/text.

скачать здесь d f i l e s . r u / f i l e s / d g 8 z 7 d s g l (без пробелов)

Роман Миронов

вот тут: https://www.advance-rp.ru просто нажми начать игру, потом скачать samp и san adreas. всё чисто и по последним версиям)

А"
Андрей ""

Артём спасибо большое