Клан-Воздуха Валькирия-Одиночка

для жінки краса-шанс на сімейне щастя, а розум -шанс на його реалізацію. Як зрозуміти вислів?

Виктор Клыков

Ни чего не понятно.

Рашид Алиев

Лучше когда всё в одном флаконе 🙂

Larisa Maslennikova

Якщо жінка красива - вона бажана, тобто вона має шанс обирати чоловіка, з яким буде щасливою. А вже від її розуму залежить чи зможе вона зберегти це щастя.

Александр

Редко ум и краса встречаются (мне)... Но бывает.
..
КОМ ГЛИНЫ И КАМЕНЬ

"Любовь прекрасна и скромна,
Корысти ей не надо;
За нас в огонь пойдет она -
С ней Рай и в бездне Ада! " -

Так пел Ком Глины в колее,
Попавший под копыто.
На это Камень из ручья
Ответил ядовито:

"Любовь корыстна и жадна!
Покоя нас лишая,
Все под себя гребет она -
С ней Ад и в кущах Рая! "

Светлана Иванова

Чоловік полюбляє красивих жінок, тому і більш шансів на сімейне щастя, а розум буде його тримати. Це моя думка.

Ольга Середа

Всі просто. Імея красу потрібно зуміти їй розпорядитися, а то вийде як в Руській приказці,, Надовго дурневі скляний член сходив попісяти і об кут,,