Юрчик Никитин

Скільки коштує найзвичайнісінький кролик в черкасах ти де його можна ПРИДБАТИ?

Нещодавно зацікавидася кроликами та вирішила придбати.... Чи не могли б ви мені розповісти про ціну кролика в ЧЕРКАСАХ та де його придбати....

Яна Абашина

А обычный это какой? Декоративный? Ну декоративный у нас в среднем стоит где то 1500 руб.