Володимер Олiйник

Как написать девушке я тебя люблю по английскому чтоб ей понравилось? Помогите пожалуйсто!! ! Помогите пожалуйсто!

Светлана Лешина

Например:

1. The dream with You for a hand to go, pleasant Your shape to catch, and it is possible speak silently about всеоблеющей love. Lips of Your lips to catch, say gently and to ask, that there would be eternal this instant.
Мечта с Тобою за руку идти, приятный облик Твой ловить, и можно молча говорить о всеоблеющей любви. Губами губ Твоих ловить, промолвить нежно и молить, чтоб был бы вечным этот миг.

2. Ну или лучше наверное это.
I would give you the sun
So you would have light.
I’d give you the moon
to guide you at night.
I’d give you the stars
So you would see
All of the beauty
that is heavenly.

I’d give you a river
With waters running deep.
I would give you the
fruits of the trees I reap.
I’d give you the oceans
and all of their treasures.
I would give you all
of this world’s pleasures.

I would give you my home
for a place to live.
Anything I have,
to you I would give.
I would give you my
heart, my soul and mind.
I’d give you these things
because you’re so kind.
I LOVE YOU!

Юл
Юлия

i love YOU