Илюхин Дмитрий

Який сорт яблук кращий для саду.

Маю 6 гектарів землі, і хочу щоб ці гектари приносили мені дохід, мабуть буду вирощувати яблука, пасіку для запилення маю свою.
скільки потрібно приблизно стартового капіталу для покупок сажанців + інші витрати.
хотів би поговорити з фермером який цим займається, розумію що за перших 7-10 років доходу не буде.
і чи вигідне моє місце розміщення (Тернопільська обл)
чи держава дає якісь дотації?
і який сам сорт яблук є вигідний для моєї місцевості або сорти і звісно де їх дістати.

Сергей Горохов

На мой вкус, лучшие сорта яблок это Белый налив, Слава победителю, Антоновка и Мельба. Но, как говорится, о вкусах не спорят.

Чу
Чулпан

кроме всего прочего не мешает представление о том, куда вы их будете реализовывать.. . и как.. . отсюда и количество посадок, и сорта.. . а стоимость саженцев можно узнать в питомниках по разведению.. .
в отдельном случае на вкус и цвет всегда есть свой любитель.. .

Елена Пахоменко

самые красивые по цветению и плодам -райские яблочки))) красотища!!!!

Даша Богданова

Зеленые которые.