Olga Ch

сколько всего песен у one direction? перечислите их. сколько всего песен у one direction? перечислите их

Татьяна Печавина

Их очень много: What Makes You Beautiful, Torn, One Thing, Save you tonight, Live While We're Young, I want, Na Na Na, Up All Night, Another World, Gotta be you, Kiss You, Rock Me, Same mistakes, Moments, Little Things, They Don't Know About Us, I wish, Tell me a lie, One Way Or Another, Last First Kiss, C'mon C'mon, Оver again, Nobody Compares, She's Not Afraid.