Валерия Слышкова

Після введення тварині деякого препарату венозна кров стала такого ж кольору, як і артеріальна. На які процеси подіяв пр

НАВІЩО КОМЕНТУВАТИ ТЕ ЧОГО НЕ РОЗУМІЄТЕ? ЯКЩО ДЛЯ ВАС ТВАРИНА-ЦЕ ЛЮДИНА.... І ВИ НЕ ВМІЄТЕ ПИСАТИ НАВІТЬ НА СВОЇЙ РІДНІЙ РОСІЙСЬКІЙ, ТО КРАЩЕ ТРИМАЙТЕ СВОЮ ДУМКУ ПРИ СОБІ

Андрей Савенков

" тварині" це человек или животное? кошмар, вот зачем переться на русскозычный ресурс и задавать вопросы на своем языке, не паважаеш рускую мову/не уважаешь русский язык?!