Светлана Мишенькина

помогите перевести на анг. яз. срооочно контрольная..

СРОЧНО, СРОЧНО НУЖНО ПЕРЕВЕСТИ НА АНГЛ. ЯЗ. ПЛИЗЗЗ, КТО ЧТО МОЖЕТ.... КОНТРОЛЬНАЯ, А Я НИЧЕГО НЕ ЗНАЮ.. ААААААА

1.Джулія часто проводить вечори з друзями. 2.Хто шумить у сусідній кімнаті?3.Я вивчаю анг. мову вже 6 років. 4.Твої батьки працюють у театрі,чи не так? 5.Моя сестра виснажена тому що вже два тижні готується до вступу до університету. 6.Зазвичай ця крамниця не працює у неделю. 7.Хто з вас знає імя цього виконавця? 8.Як мені зараз хочется пливти в морі!9.Що ти робив сьогодні цілий день? 10.Чому ти розмовляешь пошепки? 11.Моя матуся готує дуже смачний борщ. 12.Я надаю перевагу класичним авторам. 13.Гарі входить до кімнати, відчиняє шухляду і дістає блокнот. 14.Вічно ти вихваляєшся своїми подвигами. 15.Хтось стукає у двері але Віктор не чує.16.Ти давно на мене чекаєш? 17.Узимку часто йде сніг. 18.Зараз я розую, що ти маеш на увазі.19.Містер Броуді працює у нашому відділі вже 12 років. 20.Я не вважаю, що Марк припускається помилки. 21.Що ти хочеш зараз мені сказати? 22.Моя матуся завжди вважала що друзі важливіші за гроші.23.Відтепер печево смакує набагато смачніше. 24.Ми знайомі з дитинства. 25.Цей словник у мене вже багато років.
Упражнение 2
1.Де ти був, коли приходив Пітер? 2.Цілий день учора ми сперечались про місце будівництва котетжу. 3.Розлини завяли, тому що ти забув полити їх. 4.Коли я повернувся додому, концерт по телебаченню вже розпочався. 5.Раніше ми вважали Грега чесною людиною. 6.Де ти вивчав французьку до того, як записався на курси? 7.Як тільки настала зима, дачне селеще спустошилось. 8.Пол ще не закінчив писати твір, хоча розпочав ще рано вранці.9.Хлопці грали у волейбол, доки на вулиці не стемніло. 10.Моя родина переїхала до Києва в 1987 році 11.Учителька почала опитувати учнів тільки після того, як ще раз пояснила складні вправи. 12.Мері була щасливою, коли бабуся подарувала їй маленьке цуценяі.13Середньорічна температура в той період постійно зростала. 14.Коли мама зазирнула у кімнату, діти щось захоплено малювали. 15.Поки мати готувала вечерю, діти закінчували домашне завдання. 16.Чому ти така сердита? -Коли я повернулась додому, мене оббризкала машина. 17 Ти коли не буть чув щось подібне? 18.Саллі відкрила щоденник, знайшла потрібну сторінку і почала уважно щось читати. 19.Коли ти востаннє розмовлял з Джимом? -Я не бачила його цілу вічність. 20.Сюзанна стала переможецею конкурсу, тому що багато років займалася танцями.

Иван

ну получишь банан, делов то