Елена Мяушкина

Как снять блокировку с телефона Х2-02? Клава с паролем....

Миша Шангин

обычно пароль 12345,если другой то несите в СЦ там разблокируют

Ирина Бусова

никак наверно только чип перепрошивать или брутить) ) хотя после нескольких подряд неправильных раз введенных паролей даже верный не работает минут 10

Марина

Якщо Ви забули або втратили код блокування або код захисту, спробуйте спочатку стандартний код 12345. Якщо це не допомогло, зверніться в найближчий центр обслуговування Nokia Care для розблокування пристрою. Щоб дізнатись адресу найближчого центру, перейдіть на регіональний веб-сайт Nokia та виберіть Підтримка >Наші контакти.