Dj Suhanov Breack

Онлайн магазины одежды

Бла бла бла, нашел сайт обуви в китае, типо оригинал найк завод или че то типо, там можно заказывать партиями большими, но при попытке заказа, мне пришло письмо что бы я перевел деньги через вестернюнион, но как бы это похоже на кидалово.

Date Ordered: Wednesday 26 September, 2012
The comments for your order are: Welcome to sumshoes.us!
We have already received your order with 1 pair of shoes, Your order number 2012092612491319 total amount is $262 including Western union 10% discount.
You can pay from its site by online, www.westernunion.com, or go to the local western union agency / bank to make the transfer. Here is the payment information
Given Name: FEI Family Name: XIAO
Address: BAO'AN DISTRICT, SHENZHEN CITY, GUANGZHOU PROVINCE, CHINA

Postal Code: 518131

Phone: +86 15302687283
Once you pay, please inform us the amount and MTCN#. Our email is service@sumshoes.us We’ll arrange the shipment in about 24-48working hours. The order will reach your hands in about 5-10days. We also accept other payment options like moneygram, or bank transfer!
Any other question, please feel free to contact us!

Алекс

Как английский завидели - сразу лохотрон.
Сайт то оканчивается на .com .
Просто переведите письмо и деньги