Олег Тутаров

Структурная формула вещества состава C6H13Br, которое при гидролизе дает третичный спирт, а при дегидробромировании –

олефин, образующий при озонолизе ацетон (СН3СОСН3) и пропаналь (СН3СН2СНО) следующая: 1-бромгексан 2-бромгексан 3-бром-2-метилпентан 2-бром-2-метилпентан

Алексей Самарин

Ответ: 2-бром-2-метилпентан.

Миша Гаевских

при дії спиртового розчину лугу на ізомерні галогеналкіни загальної формули C6H13Br одержують вуглеводень складу C6H12 при окиснені якого утворюеться ацетон та пропіонова кислота. Визначте структуру ізомерних галогеналканів та вуглеводню. Наведіть усі рівняння реакції
HELP!