Олеся Пономарева

Характеристика.де можна знайти зарактеристику Толика з твору Блакитна дитина?

Кристина Глинова

Блакитна дитина — це янгол, яким змалювали батька в дитинстві мати й бабуся. Насправді він був звичайним хлопцем, і в його шкільному житті було багато пригод — веселих і не дуже. Батько згадує, яким він був у віці свого сина, й краще розуміє свою дитину.

Окрім бешкетів та розваг, Толик помічає у житті важливі речі й цінує їх: вміння мріяти, товаришувати, відповідальність за молодших і слабших, прагнення до добра й справедливості, тонке відчуття краси природи, її благотворного впливу на людину, почуття гумору.

Характеристика Толі:

- добрий

- веселий

- хвалькуватий

- мрійник

- відповідальний

- справедливий

- завжди допоможе