Владислав Kaban

калай жумыс табамын?

ассалаумагалейкум! Мен Серикбаев Бахтияр 2009 жылы Туркестан гуманитарлык-техникалык колледжин тамамдап, казирги уакытта Шымкент университетинде окып жатырмын. буйыртса келеси жылы битиремин. Айтпагым: Осы уакытка дейин " Дипломмен ауылга жобасымен" жумыс таба алар емеспин. уйленгенмин. Жубайым да менимен бирге тамамдаган "казак тили жане адебиети" мугалими мамандыгы. Сиздерден комек, багыт багдар болса екеумиз бир ауылга осы багдарламада жумыс жасагымыз келеди.... комек бериниздерши!! ! Рахмет

Любовь Ермилова

Вагалейкумассолям!
А нельзя ли все это теперь на русском, с туркменском языком как-то не знаком.