Макс Гаврилин

Мне для сина надо написать текст-мишления. Для чого люди тримають удома котив.

Для чого люди тримають удома котив (5-7 речень) .

Ира Рысина

На мою думку, люди тримають вдома котів для того, щоб було до кого пригорнутись у самотній холодний вечір. Або щоб чути тихе муркотіння на вушко перед сном.

Коти - це найліпші друзі, які з задоволенням розрадять своїми глибокими і розуміючими очима в години смутку та з задоволенням порадіють разом з хазяїном під час великої радості. Вони є втіхою для сердця, що ніколи не буде порожнім, коли теплий і пухнастий клубочок поряд.

П. С Знайшов в інеті