Ирина Ясь

Будь-ласка, допоможіть! Потрібен приклад акту про вселення стягувача!

Будь-ласка, допоможіть Потрібен приклад акту про вселення стягувача (в порядку ст. 79 Закону України "Про виконавче провадження"). Буду дуже вдячний за допомогу!. Будь-ласка, допоможіть Потрібен приклад акту про вселення стягувача (в порядку ст. 79 Закону України "Про виконавче провадження"). Буду дуже вдячний за допомогу!

Данила

На це сайті вам не отримати відповідь, тим більше українською мовою.