Гостья Из Прошлого

Як заощадити 10 літрів в бак 50 л бензину, дизельного палива?

Алексей Конарев

да, точно. Везде палево

Ольга :)

Переводчик трэба!))

Кирилл Белокуров

это надо на заправке спросить. они умеют

Алексей Туманов

ну вообще то тут сайт с доменом .ру

Ир
Ирка

Пиши по-русски, быстрее ответят.. .
Многие не догадываются, что ощада - бережливость, экономия..)))

Наташа Кириллова

Тю.. . Нема питань.. . Пояснюю.. . Береш невеличке відерце ємністю 10 літрів, та запхай його до бензобаку. Потім заливаєш у бак бензин, або дизпаливо по самі вінця.. . Далі починаєш їздити. Коли твій двигун заглухне від нестачі палива - у тому відерці, що ти запхав, - все одно залишиться рівно 10 літрів бензину чи солярки. Оце й буде твоя "економія у 10 літрів з баку"! 🙂

Александр Крылов

Точняк - палево!!