Дмитрий Соколов

Microsoft Excel, яке значення функції ЕСЛИ (1>2, 1,2)?

Са
Сая

2. Функція ЕСЛИ
Функція Если використовується для умовної перевірки умови і виконання певних дій.
Формат команди: =ЕСЛИ (умова; значення якщо істіна; значення якщо брехня) .
Вона відноситься до категорії логічних функцій, і може використовуватися у комбінації з іншими логічними функціями.
Примітка:
@ До 7 функцій ЕСЛИ можуть бути вложені одна в одну у якості значень аргументів значень если_истина та значення если_ложь.
@ Функція ЕСЛИ завжди повертає значення, повертаєме обчислуюмим аргументом значення если_истина та значення если_ложь.
@ Якщо який-небудь аргумент функції ЕСЛИ є масивом, то при виконанні функції ЕСЛИ обраховується кожний аргумент масиву. Якщо яке небуть з аргументів если_истина або значення если_ложь є дією, то усі дії виконуються.
Значення если_ложь - це значення, яке повертається, якщо логічний вираз має значення ЛОЖЬ. Якщо логічний вираз має значення ЛОЖЬ і значення если_ложь втрачено, то повертається значення ЛОЖЬ. Значення если_ложь може бути іншою формулою.
Значення_если_истина - це таке тзначення, яке повертається, якщо логічний вираз має значення ИСТИНА. Якщо логічний вираз має значення ИСТИНА і значення если_истина втрачено, то повертається значення ИСТИНА. Значення если_истина може бути іншою формулою.
Логічний вираз - це любе значення або вираз, яке при обчисленні дає значення ИСТИНА або ЛОЖЬ.