ОК
Ольга Корноухова

Sen kutaman yana qaytib kel....Кто исполнитель этой песни????

To’ymadim ko’zim bedor qarab takror sochlaringdan bir tola xotira ber, avaylab yuray yuragimni qo’lingga berib ketay jonim yashirib qo’y baxtimni… Sen kutaman yana qaytib kel sog’inganim baxtim ber, kel seni quchib yig’lay mexribonim. Azoblanar tinmay so’rar yuragim qani meni jondan aziz mexribonim, kechirgin jonim qalbing endi olislarda o’zganing baxtida uzoqlarda…Sen kutaman yana qaytib kel sog’inganim baxtim ber, kel seni quchib yig’lay mexribonim!!!

Алина Чепурина

ну написано на турецком языке, а дальше не знаю

Юлия Постникова

Это не турецкий а узбекский язык