Наталья Виноградова

кто знает название песни или исполнителя? песня старая зарубежная, там в припеве есть слова -" you kiss me, a love"

Ra
Rastaman

gvanca – Kiss me,k-k-kiss me infect me with your love,and fill me with your poison take me, t-t-take me wanna be your victim, ready for abduction boy, you're an alien, your touch so far away its supernatural, extraterrestrial