Ма
Мария

Доброго вам дня. Скажіть будьласка, де можна скачати різноманітні психологічні програми. ( на совмістимість ...) ? Спасибі.

Скажіть будьласка, де можна скачати різноманітні психологічні програми. ( на совмістимість... ) Спасибі.

Владимир Карагез

ААААААААААА!!! !
"Дякую" запретили на Украине!!!!

Сергей Суховерхов

Ну а тобі така думка в голову не приходила? Ти сам бачиш, що вони тебе зовсім не розуміють. То навіщо ж таке питати, га?