Ел
Елена

напишите сочинение по англ. яз. 6 класс (плииз) 1.About myself 2.My birthday 3.My pet 4.My favorite food 5.My family 6.

Екатерина С

а как вас зовут и какая буква 6 А класс?
где вы живете и т. д.... Я напишу
не слушайте георгия! Он ТАКОЕ написал вам.. . вы перевод почитайте.. .
"Я бесполезная трата воздуха"

Катюска Скапашка

Мы ещё здесь писать должны, делать нечего.

Андя

1. I am are a worthless waste of air, which is why at this precise point in the space time continuum, I am writing this sentence.
I think I should be doing something more productive, but for some reason, I do not.

2. Mine very birthing delivery was all a joke; I was born as a ploy from God to stick me out in this world so that I will fail and give normal human beings the satisfaction of lulzing at mine stupid self.

3. I sleep alone every night. Even my dog wont sleep in my bed. I know why.

4. I think that KFC and McDonald's are the best places to eat because yanno all niggers love fried chicken.

5. I am ugly, all of mine family members are ugly, and chances are mine children (that is, if I will ever have any, which I won't) will be ugly as well.

Отличное сочинение! Принеси и сдай, тебе сразу пятерку поставят 🙂

Николай Кирчев

https://www.kritika24.ru/page.php?id=70071 можно здесь посмотреть, хорошее