Катюша Федосеева

Blackmart скачал оттуда вычеркнитое цены приложениения

На почту пришло это письмо

Dear User, the copy of Voice PRO for Android that you are trying to install on your device is fake.

Voice PRO is a brand and a patent application developed by A&G SOFTWARE ITALY SRL

Infringement of copyrights is a criminal offense in Europe. The fine is up to 300.000 EUR and a term of up to 3 years imprisonment.

To protect our rights and in respect of European laws in terms of data protection, we have collected your IP address and your Email address

If you intend to solve the problem in an extra court way, proceed with the purchase of the license and share with the receipt of payment by replying to this email.

A&G Software Division

Что делать?

Елена Беляева

Пугают! Ничего вам не угрожает!
Забейте на эту писанину!