Malina Ilyinskaya

які документи необхідно додати для отримання погодження надання дозволу на користування надрами в районній раді

приватне підприємсто проводить випуск цегли , поряд з майновим комплексом цегельного заводу знаходиться родовище суглинку . З чого необхіно починати офрмляти необхідні документи

Роман Пушкин

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Roman

А якi ще документи треба додатi усим хохлам, щоб воны не шасталы де попало?

Юлия Юлия

:)))) Каким "майновим родовище суглинку"? Изясняйся по-русски и внятно. Ты на русском сайте.