Ирина Пинчукова

які 3 етапи холодної війни. срочно

Наталия Живова

1. Начало. 2. То что сейчас. 3.Горячая война. ..))

Олеся Сизова

Холодна війна це саме жахливий стан, де ворог прихований, маємо на увазі, і так далі, але він залишається не менше небезпечним все одно. Холодна війна з Америкою ніколи не припинялася по суті своїй, а скоро і з Європою у нас може виникнути такий же стан холодної війни, а саме, недовіра, осуд і підрив будь-яких дій.

Василий Зайков

древняя ненависть и неприязнь + сумма их вместе

Сергей Бритов

начало войны, вялотекущее противостояние, победа американцев