Тельман Azeri

2. Як в умовах невагомості виміряти масу тіла? нагріти воду?

Иван

Вода тут ні до чого. По визначенню маса являє собою міру інертності тіла. Цим і треба скористатись. Під дією сили С на протязі часу Т розженемо тіло масою М до швидкості Ш. Тоді маса тіла М=(СХТ): Ш. Це випливає з того, що імпульс тіла=його масаХшвидкість=сиуХчас її дії.