Екатерина Сергеевна

Запитання для знавців наказів МОН України.

Я закінчую 9 клас. Претендую на свідоцтво з відзнакою. За високі досягнення у навчанні я можу перейти одразу у 11 клас, здавши контрольні роботи з усіх предметів за 10 клас. Але чи зможу я отримати золоту медаль? Вкажіть наказ в якому йдеться про такий перехід (не екстернат).

Инна

Спробуйте пошукати накази, за такими критеріями як:
1. "про єкстернат"
2. або положення "про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Наиля Григорьева

Максим, это русскоязычный сайт и по украински тебя плохо понятно, ты как чурка. говори яснее, по русски.