Константин Харитонов

Здравствуйте. У меня тема реферата: "Матричний метод оцінки фінансового стану підприємства"

У меня тема реферата: "Матричний метод оцінки фінансового стану підприємства" Подскажите пожалуйста что именно там должно быть? и где взять это все?

Я понимаю)) интресует что вообще примерное там должно быть

Юлия Кадова

Написать реферат! Где ж ещё взять? Тут точно нет.

Эльшан Салимов

Фінансова стійкість підприємства та методи її оцінки"
Введення
.Оценка фінансового стану підприємства, основні критерії
Методи оцінки фінансової стійкості підприємства
Оцінка фінансової стійкості підприємства за допомогою абсолютних і відносних показників
Застосування матричних балансів для оцінки фінансового стану
Балансова модель оцінки фінансової стійкості підприємства