Modest Zvyagintsev

H2S + Br2 + H2O яка це реакція?

Любашка Кислякова

Це така без правої частини рівняння.

Мария

яка ужасна реакцiя

Василий Зайков

Це реакцiя-переводняк брому, я б за таке руки поодбивав к хуям. Взамiн получаеться якась срана сiрка, яка коштуе копiйки. А бромоводень для препаративних цiлей хуйня, краще йодоводень. А так хуйова реакцiя, дуже вонюча-сiрководень воня тухляками а бром гiмном, ще й очi од нього сльозяться, бо дуже iдкий. Зате пiсля реакцii смердить трошки менше, бо бром превращаетця в бромоводень а сiрководень в сiрку.
Вода там i на хуй не потрiбна, реакцiя й без неi йде заiбIсь.
H2S + Br2 -----> 2HBr + S
Отака хуйня
О, бля, чуть не забув. Скажеш преподу чи ще якомусь хую шо тобi це питання задав, шо це окислювально-вiдновна реакцiя.