Яна Дамирова

До чого сниться коли втікаєш від чогось але не можеш втікти?

Мені часто сниться що я втікаю від чогось чи від когось, але не можу бігти, так як то тягне щось назад, чи притягує до землі, і важко бігти, або ще сниться коли хочеш когось вдарити, б'єш, але цей удар легкий або взагалі не можеш вдарити?

Лилия

У меня тоже такое было. В общем это значит что вам грядет оказаться в ситуации, в которой вы просто бессильны что либо сделать и вам даже не стоит пытаться что-то предпринимать. От вас ничего не будет зависеть.