Литвинов Александр

Допоможіть, будь ласка з біологією

У пологовому будинку переплутали двох хлопчиків. У одного з них ІІ група крові, а у другого ІІІ. Чи можливо шляхом дослідження груп крові встановити, хто чий син, якщо батьки одного з них мають І і ІV? а батьки другого - І і ІІ групи?

Вера Малышева

Точно визначити, де чия дитина, шляхом дослідження груп крові в даному випадку неможливо, оскільки дитина батьків з І і ІV групами крові може мати ІІ і ІІІ групу крові, а дитина батьків з ІІ і ІІІ – будь-яку з чотирьох груп крові.