Мария Дзиндзюра

Ви – робітник унікального музею картографії.

Вам як фахівцю необхідно підготувати екскурсію до експозиції «Картографічна проекція». Запропонуйте виступ, який розкриє сутність цього поняття, характеризуватиме види картографічних проекцій, виявить їх позитивні й негативні властивості. Складіть таблицю «Залежність спотворень на карті від виду проекцій».

Славинский Игорь

Як нi хуi нi пiниль!

Ольга Больбот

Это русскоязычный проект - пиши по-русски! Уважай аудиторию!