Виктория Дадаева

помогите написать письмо по английскому на тему

What means of transport do tourist use in your country ?
Are they cheap of expensive ?
When do they operate ?

Вячеслав

берёшь открываешь переводчик и свою фантазию!

Алексей Иванов

Hey bitch! You know, I'm a space-traveller, and I don't care about this shit like transport or people of Earth at all.
Are they cheap or expensive and when do they operate?! OMG what a stupid question! You can ride even an elephant here, just give them money or sold your body! Welcome to Russia, honey!

Не благодари :3