Стас Горин

У реакцію з хлоридною кислотою вступив алюміній масою 2,7 г. Обчисліть:

Обчисліть: 1) кількість речовини хлоридної кислоти, що вступила в реакцію; 2) об'єм водню, що виділився; 3) масу солі, що утворилася.

Виктор

Если очень нужно - пиши на русском. Мова не стала международным языком. Не нравится? Добро пожаловать на украинские сайты.

If it is very necessary - write in Russian. The MOVA did not become an international language. It is not pleasant? Welcome to the Ukrainian sites.

Shanov_Alexey Шанов

гожты зуч сямен, ум валаське тонэ!...