Таня Балыкова

Чы згодни Вы Щоб слова ци Богу в вуха: на Мыколу Вин послуха...?

Щиро зычу я Мыколам, щоб уси у вас довкола одного добра бажалы, жыты вам нэ заважалы, а жинкы?... жинкы кохалы, так, щоб нэздавалось мало!

Анас Эль Сайед

Згоден, тилки не знаю, в яке вухо мшу я богу щось-то казати? У в ливе вухо, чи у в праве.
Безграмотный ты Гриня. Шёл бы ты гаем зелененьким и не позорился здесь…