Сергей Сыров

ШУКАЮ ХЛОПЦЯ!!

ШУКАЮ ХЛОПЦЯ!

МОЯ ПОДРУГА М. ЛЬВІВ ЇХАЛА В МАРШРУТЦІ № 15 З ХЛОПЦЕМ, ЯКИЙ ЇЙ ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ!!!! І ВОНА ЙОГО НЕ МОЖЕ ЗАБУТИ!

12 ГРУДНЯ 2013 РОКУ ЗІ СВОЇМИ ДВОМА ДРУЗЯМИ !! ГОДИНА ПРИБЛИЗНО 14.00 - 15.00

ВОНА ПАМ'ЯТАЄ ПРО НЬОГО НЕ БАГАТО. . У НЬОГО БУЛИ СИНІ ДЖИНСИ, ШАПКА ТЕМНА, ДОСИТЬ СВІТЛЕ ВОЛОССЯ! І ДУУУУУУУУУУУЖЕ ГАРНІ ОЧІ!

ВОНИ ПО ІДЕЇ МАЛИ ВИЙТИ БІЛЯ ДОРОСЛОЇ ПОЛІКЛІНІКИ, ТАМ ДЕ СУПЕРМАРКЕТ "YFI КРАЙ" !)А ЩЕ ОДИН З ЙОГО ДРУЗІВ МАВ КОРОТКУ ЧОРНУ ШКІРЯНУ КУРТКУ

ЯКЩО ХТОСЬ З ДРУЗІВ, ЧИ ВІН САМ ПОБАЧИТЬ ЦЕ, ТО НАПИШІТЬ АБО ПРОСТО ДОБАВТЕСЬ В ДРУЗІ НА ЦЮ СТОРІНКУ ВК (ТА МОЯ ПОДРУГА Є ТАМ В ДРУЗЯХ, ТАК ЩО ХТО ЗНАЄ ПОБАЧИТЬ) vk.com/id195840570

Ольга Тутова

Це російськомовний проект, мало ймовірно, що вам тут допоможуть.