Дарья

Дайте список красивых романтических песен на английском языке

Создайте свой список песен на английском языке про любовь

Александра Пименова

Bon Jovi - Thank You For Loving Me
Scorpions - You and I
Celine Dion - Falling into you
Lara Fabian - You're not from here
Tony Braxton - Spanish guitar
Lauren Christy - The Color Of The Night
Chris de Burg - Lady in red
Michael Bolton - Said I Love You But I Lied
Joe Cocker - You Are So Beautiful
Marc Anthony - Love is all
и др

Джон Скаво

Лучше один раз услышать...

Наталия

Muse –Unintended---------------------------------------------

Iwan Rheon –Supergirl ---------------------------------------

Jason Manns – Your song ----------------------------------------------

nina simone –wild is the wind --------------------------------------

Nina Simone –Black Is The Colour Of My True Love's Hair ---------------------------------

David Cook – Permanent -------------------------------------------------

Dido_Here With Me ---------------------------

April Matson –If I Remember You (OST KYLE XY)