Геннадий Томилин

Підкажіть будь ласка особливості львівської говірки, чи використовується там слово "тобіж" (тобто) і таке інше.

Дуже цікаво дізнатися як відрізняється львівська українська мова від літературної оп максимому. Чи правда що "завжди" львівською "завше", що замість "що" вони використовують "же" і в цьому дусі?

Марика Бородина

Здорово отличается тамошний диалект от литературного украинского. . .Был у меня львовянин знакомый, на работе, так как начнет тарахтеть на "львівскій гварі", еле разбираю. "Най" вместо "нехай", "шляк" вместо "могила", "індустриЯлізація" через букву "я" и другие перлы. Польских слов там по самое не могу.
И пущай господа со Львова не задирают нос, "пишаючись чисто українською мовою", самый чистый и красивый украинский - у моей бабушки был, а она была родом из Полтавы.

Полина Маркалова

Хто не скаче той москаль

ОК
Оксана Красноярцева

"Завше" кажуть і на Києвщині.

Ирина Попова

Привет, Украина!!!