Ра
Раушана

Яка буде погода на 2014 рік? В цілому

Сергей Блинов

Морозним і засніженим на Новий рік буде схід України. Температура в новорічну ніч у деяких областях знизиться до -13, а вдень буде не вище -1. Опадів не очікується.
На півночі країни погода на Новий рік 2014 теж не порадує щойно випавшим снігом, проте температура трохи пом'якшиться після тривалих заморозків і триматиметься на позначці від -9 вночі до -2 вдень.

Katya

ЯК ЗАВЖДИ: всюду - рiзна!