Наталия Стольникова

Мені 14 років, у мене вага 57 кг, для мене це дуже мало, як набрати хоча б ще 10 кг?

займаюся футболом, може тому важко набирати?

Рост 1.78см

Ва
Вася

Усе нормально

Евгения Семенова

тут ти зможеш безкоштовно скачати програму тренувань для збільшеня м`язової ваги коли будеш скачувати скрізь натискай скачати безкоштовно просто скопіюй посилання і перейди по ньому

file-space.org/files/get/YCzYVu8vY7/programa-trenerovok-na-naraschivanie-mishechnoy-masy-microsoft-office-word.zip.html
****

здесь ты сможешь безплатно скачать програму тренеровок для набора мышечной масы просто когда будешь скачивать везде нажымай скачать безплатно просто скопируй сылку и перейди по ней

file-space.org/files/get/YCzYVu8vY7/programa-trenerovok-na-naraschivanie-mishechnoy-masy-microsoft-office-word.zip.html

Ольга Есенина

Рост какой?
Зростання який?