Алексей Новиков

напишите пример Складносурядного складного речення, на тему технической сферы

Складносурядним називається складне речення, частини якого рівноправні за змістом і
поєднуються за допомогою сурядних сполучників і,
та, а, але, проте, зате, чи, або... або, то... то: "сюда нужен пример на это правило по технической сферы" помогите пожалуйста )

Малика Тициан

Принцип дії елекричного магніту треба знати всім інженерам, адже кожен з них зіткнуться з цим питанням.
Ви вмикаєте світло, але нитка розжарювання вже перегоріла.

Комп'ютер продовжує свою роботу, а вірус заражає усі важливі програми.