Anastasia

Допоможіть будь ласка, неможу найти в і-неті, може хтось знає.

1. Якої мети досягають в наслідок здійснення заходів по правовій охороні Конст. України?
2. Назвіть ознаки Конституції?
3. Назвіть причини появи нових Конституцій?
4. Назвіть види Конституції за формою устрою держави?
5. В чому суть ідеологічної функції Конституції?

Иг
Игорь

а чего ты не в германии, западный петушок?

Алексей Макаров

Друже, сначала уточни, какая Конституция действует сейчас в (на) Украине. И почитай учебник конституционного права. Никто лучше тебя не может знать право родной страны!